Bölgesel İncelme Yöntemleri

Bölgesel İncelme Yöntemleri

Bölgesel İncelme

Siz de vücudunuzun belli bölgelerindeki yağ birikiminden şikâyetçi iseniz öncelikle spor ve bölgesel zayıflama diyeti uygulayarak öncelikle kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Ne yaparsanız yapın bölgesel incelmeyi sağlayamıyorsanız o zaman bölgesel incelme yöntemlerine başvurabilirsiniz. Bu yöntemlerin mutlaka bir doktor ve uzman kontrolünde yapılması şarttır. Gelelim bölgesel incelme yöntemlerine bir göz atalım.

  • Lipoliz, liposuction
  • Mezoterapi
  • Karboksiterapi
  • Ultrashape
  • Radyofrekans gibi yöntemler uygulanır.

Sizde bölgesel incelme yöntemlerine başvurmak ve uygulamalar hakkında bilgi almak istiyorsanız adresimizi ziyaret edebilir konu ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bölgesel İncelme Yöntemlerinde Fiyatlandırma

Bölgesel incelme, belli başlı bölgelerde biriken yağların yok edilmesi ve fark edilebilir incelme sağlamak amacıyla yapılan işlem olarak karşımıza çıkar. Fazla kilo problemi yaşamayan ama vücutlarının belli bölgelerinde yağ birikimine sahip olan insanlar, bu sorundan bir an önce kurtulmak ister. Kadınlarda ve erkeklerde de görülen bölgesel yağlanma daha çok kadınlarda rastlanır. Özellikle kalça, basen gibi bölgelerde de sıklıkla görülür. Vücut formunu bozan bölgesel yağlanma kadınlarda ve erkeklerde belli bir oran üstüne çıktığından sağlık açısından da risk ve tehlike oluşturur. Kadınlarda yağlanma oranı %30’u, erkeklerde ise %25’i geçtiği durumlarda sağlık açısından risk ve tehlike oluşturur. Bölgesel incelme işlemleri mutlaka uzman tarafından gerçekleştirilmelidir ve seans arasındaki değişim gözlenmelidir. Bölgesel incelme yöntemlerinde fiyatlar değişiklik gösterir. Fiyatlar hangi işlemin uygulanacağına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle doktorunuz sizi muayene ettikten sonra işlemin kaç seans ve uygulanacak olan bölgeyi belirleyecektir. Tedavi planınıza göre seans süreleri de değişiklik gösterecektir. O andan itibaren fiyatlandırma konusunda net bir bilgi alabilirsiniz. Bölgesel incelme yöntemlerini uygulamadan önce mutlak diyet ve spor işbirliğini denemiş olmanız gerekir.