Tişört Modelleri

Tişört Modelleri

Tişört havaların ısınmasıyla birçok kişinin tercih etmiş olduğu kıyafetler arasında yer almaya başlar, öyle ki sıcak iklime sahip olan şehirlerde yılın büyük bir bölümünde tişört girmektedir. Özel günlerde dahi tercih edilen tişörtler giyim dünyasında büyük bir yere sahiptir. Para verilerek alınan tişörtler aynı zamanda promosyon ürünleri olarak da kullanılmaktadır. Firmaların reklamlarını ve marka sloganlarını tişörtler üzerine baskılayarak potansiyel müşterilerine promosyon olarak dağıtmaları neticesinde reklamlarının müşterilerin üzerinde kıyafetleri ile gittiği her ortama taşınması mümkün olur. Böylece az bir maliyetle birçok kesime ulaşacak reklam ürünün oluşturulması sağlanmaktadır. Tişörtleri profesyonel olarak tasarlayıp promosyon olarak dağıtmak şirket açısından birçok artının kazanılması sağlanmaktadır. Firmanızın kaliteli ve güvenilir bir imaj kazanmasını sağlayan promosyonlar arasında en etkilisi tişört olarak görülmektedir. Özellikle tişörtler üzerinde rahatsız etmeyecek göze güzel görünecek Bir tasarımın yapılması tişörtün daha geniş alanlarda kullanılabilmesi ve birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede etki alanınız ve promosyonun size olan açılarının daha çok olması sağlanabilir.

Promosyon Tişört Çeşitleri

İnsanların yaz gelmesiyle kullanmış olduğu tişört çeşitleri bir hayli fazladır. Hem erkekler hem kadınlar tarafından çeşitli tişört modelleri kullanılmaktadır. Genellikle erkekler tarafından tercih edilen tişörtler kadınlar tarafından da rahat olması nedeniyle tercih edilir. Bu nedenle de reklam için oldukça etkili bir kıyafet olarak ön plana çıkar. Ancak tişörtlerin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Online firmalar tarafından da V yaka, bisiklet yaka, polo yaka tişört çeşitleri promosyon ürün olarak sunulmaktadır. %100 Pamuktan üretilmiş olan kaliteli tişört çeşitleri aynı zamanda birçok farklı renklere de sahiptir. Yapılacak olan baskılama işlemi online firmalar tarafından özel olarak tasarlanıp gözü rahatsız etmeyecek ancak firmayı en iyi şekilde temsil edecek tarzda belirlenmektedir. Böylece en etkili reklam metodunun kullanılması sağlanmaktadır.

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tişörtler çeşitlerine göre farklı ücretlerle sunulmaktadır. Ancak tişörtün fiyatı kadar yapılacak olan baskının ebatı ve baskının adeti de promosyon tişörtlerin ücretinin belirlenmesinde etkileyici rol oynamaktadır. Alınan tişört sayısının fazlalığı adet fiyatındaki ücretlendirmenin düşmesine neden olmaktadır. Profesyonel olarak yapılan baskılama işlemleri tişörtlerin hem önüne hem de arkasına aynı anda uygulanabilmektedir. Aynı zamanda yalnıza şirket logonuzu değil marka görselleriniz veya marka sloganlarınızın da tişörtler üzerinde yer alması mümkündür. Yapılan tasarımlar neticesinde net bir fiyatlandırma online firmalar tarafından belirtilmektedir. Sizlerde en etkili promosyon tişört çeşitlerini tercih etmek için online firmaları ziyaret edebilirsiniz.