Bulut Yedekleme Çözümleri

Bulut Yedekleme Çözümleri

Office 365, Microsoft Azure, Google Cloud platform, Amazon AWS, Oracle Cloud İnfrastructure depolama seçeneklerini destekleyen bulut yedekleme çözümleri verileriniz güvenli şekilde 365 gün 7/24 koruyabilirsiniz. 40 ‘tan fazla cloud servis seçeneğini destekleyen bu uygulama ile verilerinizi geri yükleyebilirsiniz. Verilerin yeniden yüklenerek kullanılmasını sağlar. Sizlere veri koruması, yedekleme, arşivleme, taşıma gibi konularda yardımcı olan internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile veri araştırması da yapabilirsiniz. Sizlere birçok çözüm önerileri sunan firmalar sayesinde kesintisiz olarak işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Cloud Servis Hizmetinin Avantajları

Şirketlerin işlerinizin aksamasına neden olabilecek riskleri ortadan kaldırarak hızla büyümenize yardımcı olan internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile cloud servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Personel hatasından kaynaklı verilerin silinmesi ya da deprem, sel yangın gibi felaketler sonucunda kaybolan verilerinizin geri dönüşümünün sağlanması açısından oldukça önemlidir. Sizlere zaman ve para tasarrufu sağlayan bu uygulama ile verileriniz istenilen yere yedeklenir. Kullanmak istediğiniz verilere en güncel haliyle sizlere iletilir. Datacosmos veri merkezinde güvende tutulan yedeklenmiş verilere hızlı ve pratik bir şekilde ulaşım imkanı sağlar. Böylece hizmet veremeye ara vermeden devam edebilirsiniz.

Yönetilebilen Hizmetlerden Yararlanın

Güçlü bir alt yapıya sahip olmak isteyen firmalar için oldukça avantajlı olan yönetilebilen hizmetlerden yararlanmak için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalarından yardım alabilirsiniz. Yönetilebilen felaket kurtarma, yedekleme, arşivleme ve bulut çözümleri ile sizlere veri yönetme ve denetleme imkanı sunar