Listen, Create, Tell…

Listen, Create, Tell…

PR ajansı nasıl seçilmeli?

Orta ve büyük ölçekteki kurumlara iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmeti sunan TIME Public Relations – TimePR, ister geleneksel platformlarda ister online platformlarda yürütülen stratejiden yoksun her iletişimin markaya sadece tesadüfen fayda sağlayacağını savunuyor. Bu tesadüfün zaman zaman da zarar getireceğini savunuyor. İletişim yönetimi doğru kişilere teslim edildiğinde kurum ya da markanın o ana kadar inşa ettiği en değerli hazinesi itibarına yüksek değer kazandırabileceği gibi, doğru kişilere teslim edilmediğinde ise o itibar alaşağı da olabilir. O nedenle kurumların iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler ajansı seçerken bu hazineyi iyi anlayabilecek, onun değerine değer katacak usta iletişimcilere teslim etmesi en doğru karar olacaktır.

Ekibe dikkat!

“Tesadüfler ara sıra kazandırır, ancak akıllı bir strateji hep kazandırır.” TimePR’ın temsil ettiği markaların global bench marklarını yakından takip eden, rakiplerinin hareketlerini her daim izleyen ekibi, her kurumun iş hedefi ile entegre iletişim hedefleri belirleyerek kurumlar için stratejik iletişim yol haritaları hazırlıyor.

Yaratıcı mesajlar

Listen, Create, Tell… Üç adımdan oluşan iletişim felsefesi ışığında önce kurumları dinleyen TimePR, anlatılanları stratejik süzgeçten geçirerek yeniden kurguluyor. İletişim için ihtiyaç duyulan yaratıcı mesaj ve bilgiyi üreten ajans, sonrasında bu bilgileri hikayeleştiriyor. Üçüncü aşamada ise doğru hedef kitleye, en doğru iletişim kanal ve araçlarını kullanarak aktarıyor.