Zırhlı Araç Run Flat Tekerlek Değişimi

Zırhlı Araç Run Flat Tekerlek Değişimi

Zırhlı araçlar başta olmak üzere askeri araçların birçoğunda kullanılan run flat ürünleri, lastik ile jant arasında bulunan kauçuk malzemelerdir. Bu malzemeler, lastiklerin hava kaçırmasından patlamasına kadar her türlü olumsuzluk durumunda lastiklerin işlev kaybetmemesine olanak tanır. Lastiklerin tam performans sergilemesine yardımcı olan makineler, araçların belirli mesafede yol almasına olanak tanır. Yanak takviyeli olan özel bir bölümü bulunan run flat destekli lastikler, otomasyona bağlı olan özel makineler sayesinde zırhlı araçlarda büyük bir avantaj oluşturuyor. Patlamış lastikler ile lastik değişim noktasına kadar ulaşımı sağlayan seçenekler, lastik basıncı kontrol sistemi ile kontrol edilerek işleme gerek olup olmadığının kolayca anlaşılmasını sağlar.

Lastik Basıncı Kontrol Sistemi ile Uyarı

Lastik basıncı kontrol sistemi ile otomatik uyarının gerçekleştirilmesi durumunda kullanıcılar tarafından gerekli önlemler alınabilir. Yedek lastik taşıma gerekliliğini ortadan kaldıran zırhlı araç run flat tekerlek değişimi sistemleri işlemlerin otomatik olarak yapılmasını sağlayarak kullanıcıların zaman ve efor kaybetmesini engeller. Lastik maliyetlerinin de minimuma indirgenmesine olanak sağlayan seçenekler, eğitimli personeller sayesinde özelliklerini yitirmeden avantajlarını sürdürür. Şebeke elektriği ile çalışabilen sistemler, kompakt tasarımları ve su geçirmez koruma ünitesi sayesinde her türlü çevre koşulunda kullanılabilir.

Kolay Taşınabilen Kompakt Tasarım

Kolay taşınabilir kompakt tasarımı ile çöllerden savaş alanlarına kadar birçok alanda kullanılabilen seçeneklere internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile ulaşmak mümkündür. Kurumsal firmalar, satışını yaptığı makineler hakkında kullanım eğitimi de verir. Eğitim alan kişilere konuyla ilgili sertifika da veren kurumsal firmalar, makinelere belirli süreliğine garanti de vererek yedek parça sağlama konusunda da destek olur. Emniyet teşkilatlarından ordulara kadar birçok alanda kullanılabilen makineler, zorlu koşullar altında zırhlı araçların hızlı bir şekilde güvenli bölgeye ulaşmasına yardımcı olur.