Tohumluk Buğday Çeşitleri

Tohumluk Buğday Çeşitleri

Midas, masaccio, vittorio, lucilla, cesare ve ovidio durum buğdayları başta olmak üzere tüm buğday çeşitleri sertifikalı ve ambalajlı olarak satışa sunulmaktadır. Üretimde yüksek ve hızlı verim sağlayacak tüm arpa, buğday, soya ve pamuk tohumlarının satışı yapılıyor. Her toprakla uyumlu arpa ülkemizde yoğun bir şekilde üretilmektedir. Bu yüzden arpa tohumu talepleri de çok fazladır. İnternet üzerindeki firmalar tohum üretiminde kalite ve hızlı üretimi amaçlayarak bu konuda gelen taleplere cevap veriyor. Arpa, buğday, pamuk elyaf ve soya başta olmak üzere tüm tahıl ürünlerinde tohum üretimi yapılıyor. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Soya Tohumu Üretimi

Soya ülkemizin en önemli gelir kaynakları arasında yer alıyor. Üretimde devamlılığı sağlamak ve bu konuda duyulan taleplere cevap vermek için kaliteli soya tohumu üretimi çalışmalarına profesyonel olarak devam ediliyor. Tahıl analiz laboratuvarlarında ve ar – ge merkezlerinde en kaliteli tohumları seçerek üretimde yüksek verim avantajı sunuluyor. Ülkemizde her zaman ihtiyaç duyulan ve her toprak türüne uyumlu olan buğday üretiminde gelen tüm taleplere cevap verecek güçte tohum üretiminde süreklilik amacı ile çiftçileri desteklemeye devam ediyor. Soya hem sağlık açısından faydalı hem de birçok alanda üretim olanağı sunan bir tahıl ürünüdür. Hızlı ve verimli bir ekim soya yetiştiriciliği yapmak isteyenlerin en çok istediği şeydir. Sertifikalı ve yüksek verim özelliğine sahip soya tohumlarıyla bol ve hızlı ürün alabilirsiniz. Ekmeklik ve makarnalık buğday tohumu başta olmak üzere tüm tahıl grubu için üretim yapılmaktadır.

Sertifikalı Pamuk tohumu Üretimi


Ülkemizde tohum üretimi sektörde sürekli üretimi sağlamak ve desteklemek için yapılmaktadır. Kalite ve yüksek verim sağlayan sertifikalı tohumlarda her türlü analiz ve testler yapıldıktan sonra ambalajlama işlemine başlanıyor.