OTEL KİLİTLERİ NASIL OLMALI?

OTEL KİLİTLERİ NASIL OLMALI?

Geçmişte otellerin anahtarları çok hantal ve ağırdı. Anahtarlar bazı durumlarda misafirler tarafından unutulup kendi evlerine kadar götürüyordu. Bu durumda anahtarlar için tekrardan bir maliyet altına girip ödeme yapmak anlamına geliyordu. Oteller için oldukça büyük bir dezavantaj oluşturan kilitler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte bambaşka bir görünüm kazandı. Artık kilitlerin yerine kartlı geçiş sistemleri kullanılıyor. Kart ile açılan oda kapıları oldukça avantajlıdır. Bu kartlar, temas ettirilmeden, direkt olarak kapıya yaklaştırılması vasıtasıyla kapının açılması sağlanıyor. Kimse kapı kilidine dokunmadığı için oldukça hijyenik bir ortam oluşuyor. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Otel Kilitleri Artık Çok Farklı

Otel kilidi yerine kullanılan yeni nesil kartlar, aynı zamanda oda içerisinde bulunan televizyon ve diğer elektrikli eşyaların çalışmasına olanak sağlıyor. Kartın çıkarılması durumunda elektrik kesintisi yaşandığı için otellerde büyük bir enerji tasarrufu sağlanıyor. Her bir kart farklı bir oda numarasına bağlanabiliyor. İstediğiniz zaman kartı iptal edilebiliyor ve yerine farklı bir kart tanımlayabiliyorsunuz. Maliyeti son derece düşük olan bu kartlar otel misafirleri ile birlikte farklı bir şehre gitse de sizin için mali bir külfet oluşturmuyor. Yazılımı vasıtasıyla tanımlanan kartları aynı zamanda otel personeli de kullanabiliyor. Sadece personellerin giriş yapabildiği alanlara da tanımlatabileceğiniz otel kilitleri, son derece güvenilir olması ile biliniyor.

Otel Kilitleri ile Otelinizin İmajını Güçlendirin


Yeni nesil otel kilitleri, aynı zamanda otelinizin yenilikçi ve vizyonlu olduğu izlenimini de veriyor. Bu kartlar içerisinde aynı zamanda puanlar yüklenebiliyor. Otel içerisinde eğer ücretli bir aktivite varsa insanlar yanlarında nakit para taşımadan, kartlarına para puan yükleterek alışverişlerini tamamlayabiliyorlar.