Handheld Games

Handheld Games

Handheld Games Çeşitleri

Boş zamanlarınızı eğlenceli hale getirecek, araba veya otobüs yolculuklarınızda sizlere eşlik edecek portatif bir ürün olan Handheld Games, belirli bir yaş aralığı fark etmeksizin herkesin severek tercih ettiği el oyun konsoludur. İçerisinde pek çok eğlenceli oyun bulunan bu konsollar, ufak olmaları ve kolay taşınabilmeleri nedeniyle de büyük bir avantaj sağlıyor. 32 GB gibi büyük bir hafızaya sahip olan ürün hakkında daha detaylı bilgiye https://www.big.guide/handheld-games adresinden ulaşabilir ve el oyun konsolu satın alımınızda daha dikkatli karar verebilirsiniz. Farklı renk ve modelleri bulunan oyun konsolları ile yoğun geçen bir günü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Geçmişte oldukça popüler bir ürün olan ve teknoloji ilerledikçe popülerliği azalan el oyun konsolları, günümüzde yepyeni modelleri ile yeniden ilgi odağı olmuş durumda.

Nintento Switch Özellikleri

Farklı pek çok markanın ürettiği sayısız el oyun konsolu piyasada yer almaktadır. Ancak bu noktada tüketicinin kaliteli ve işinde en iyi markaları tercih etmesi, daha uzun ömürlü bir oyun konsoluna sahip olması açısından önemlidir. Bu noktada en bilinen Handheld Games çeşitleri incelendiğinde;

  • Nintendo Switch
  • Nintendo Switch Lite
  • Mini Atari 400
  • Mini Atari 400 + Ek kol
  • Atari 333
  • Slim Station
  • Sup 2

Mini Arcade gibi pek çok farklı marka ve modelin yer aldığı görülmektedir.
Bilinen en iyi Handheld Games çeşidi olan Nintendo Switch, son yılların en çok tercih edilen el oyun konsolu olarak karşımıza çıkıyor. Yaklaşık 297 gram ağırlığında olan bu ürün, TV´ye bağlanma özelliğine de sahiptir. Ek bir parça satın alımına gerek duyulmayan Nintendo Switch iki kişi tarafından oynanabilmektedir.