Astroloji Haritası Nasıl Çıkar?

Astroloji Haritası Nasıl Çıkar?

Astroloji haritası, doğduğunuz gün, saat ve yere göre yıldızların astronomik olarak anlık görüntüsüdür. Bazı verileri kullanarak, her gezegenin konumunu, doğduğunuz anda bulunduğu burç ve ev ile birlikte hesaplanması ile astroloji haritası oluşturulur. Astroloji haritası okuması karakteristik özellikleri, hangi durumlarda nasıl davranmanız gerektiğini, arzu ettiklerinizi ve hayatınızın ne yönde ilerleyeceğini gösterir. Astroloji haritası, bir kişinin doğduğu anda gezegenlerin, ay ve güneşin konumunun sembol olarak temsilidir. Astroloji haritası oluşturmak için öncelikle doğum tarihinize, saatinize ve doğum yerinize ihtiyacınız var. Haritanızı oluşturacak bir astrolog bulabilir veya bir web sitesi aracılığıyla haritanızı çıkartabilirsiniz. Astroloji haritası, burçlardan ve tarot okumalarından daha kapsamlı ve detaylı olduğu için sorgu gerektirmez. Astroloji haritası çıkarmanız için doğum tarihiniz, doğduğunuz yer ve doğduğunuz saate ihtiyacınız var. Astroloji haritası oluşturmanın en kolay yolu bu bilgiler ile birlikte astroloji grafiğini çıkartabilecek bir astrolog bulmak veya bir web sitesi kullanmaktır. Astroloji haritanızı aldıktan sonra, hayatınızın tüm yönleriyle ilgili birçok farklı ve bilmediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz ve ihtiyacınız olan bilgileri alıp kullanabilirsiniz. Astroloji sadece bir bilim değil aynı zamanda bir sanattır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Astroloji Haritası İle Hangi Bilgilere Ulaşabilirsiniz?

Astroloji haritasında; kişiliği, dürtüleri, korkuları, insan ilişkileri, kardeşleri, çocukları, ebeveynleri, psikolojik davranışları görebilirsiniz. İyi çıkartılmış bir astroloji haritasında sizin, ailenizin, içine doğup büyüdüğünüz hayata ne amaçla geldiğinizi ve neleri başarabileceğinizi size anlatır.

Astroloji Haritasında Zamanın Önemi


Doğum tarihinizi bilmelisiniz. Bu, bir astrolojik harita için ihtiyacınız olan en basit ve önemli bilgidir. Sadece tam doğum tarihinize ihtiyacınız var: gün, ay, yıl. Doğum tarihinizi bilmeniz gerekir. Aslında astroloji geliştirildiğinden beri gezegenler hareket etmiş olsa da, çoğu astrolog hala eski pozisyonları kullanmaktadır. Sonuçta astroloji semboliktir, bilimsel değil. Doğum saatinizi tam olarak öğrenmeniz gerekiyor. Bu ne kadar kesin olursa sonuçta o kadar iyi olur. Mümkünse saati ve dakikayı doğum belgenizden alın. Bu şekilde tam olarak doğru olduğunu bilirsiniz. Doğum saatiniz, haritanızın en önemli bölümlerinden biri olan Ay burcunuzu etkileyecek, bu yüzden bunu atlamamalısınız.